مقدمه

همونطور که تو مطالب قبل وبلاگ گفتم مراحل مختلفی رو برای عکس گرفتن از ساعت ها طی کردیم و شبانه روز زحمت کشیدیم تا حد قابل قبولی از ساعت ها رو در تصاویر نمایش بدیم . اون مطالب قبل رو میتونی از اینجا بخونی

اما باز هم مواردی هست که هر چه سعی کردیم نشد که نشد به خاطر همین تو چند تا شماره مواردی رو توضیح میدم که شما هم در جریان باشید .

نکته شماره یک

اول از همه اینکه تمام ساعت های سایت رو خودمون عکس گرفتیم چون هم ساعت ها بسیار جدید هستن و هم شرکت سازنده از این مدل ساعت ها عکسی منتشر نکرده . پس این که بتونیم از سایت شرکت تولید کننده عکس ها رو کپی کنیم مثل خیلی از فروشگاه ها که عکس هاشون رو از خود سایت شرکت بر میدارن برای ما وجود نداره . (فی الواقع ! الان اونا میتونن عکس های ما رو استفاده کنند !)

نکته شماره دو

خیلی از ساعت ها با توجه به نوع ساخت و طرح و شکل صفحه و قابی که دارن خیلی خوب تو عکس ها نمایش داده نمیشن و مثلا سایه میندازن یا رنگشون خوب نمی افتده یا نور رو منعکس میکنن .

ما خیلی سعی کردیم که این مشکل رو حل کنیم ولی واقعیت اینه که علاوه بر اینکه ویرایش ابن عکس ها بسیار وقت گیره واین تغییرات میتونه مشتری رو از ویژگی های ظاهری ساعت غافل کنه بعد که ساعت رو خرید شاکی میشه که اقا این که تو عکس یک جور دیگه هست و از این حرفا . پس  ما هم نخواستیم زیاد با فتوشاپ تو تصویر ها تغییر بدیم .

نکته شماره سه

بسیاری از ساعت ها نمونه موجودش تو انبار خیلی کم بودن و برای عکس گرفتن نمیتونستیم پلمپ اون ها رو باز کنیم و یا پلاستیک بند هاشو باز کنیم . به خاطر این خساستی که به خرج دادیم کیفیت این دسته از ساعت ها تو تصویر خیلی خوب نشده . ولی این مدل ها تو واقعیت از جذابیت بهتری برخوردار هستن. مثل این نمونه ساعت ( کلیک کنید )

از این مورد خودمون هم راضی نیستیم ولی به دلایلی چاره نداشتیم .

نکته شماره چهار

ممکنه رنگی که تو عکس میبینید کمی متفاوت باشه نسبت به واقعیت عکس و این در واقع تفاوتی هست که چشم انسان با دوربین ها دارن . همچنین خود صفحات دیجیتال هم این تغییراتو تو ساعت اعمال میکنند .

باید بگم حتی این تفاوت بین انسان ها هم وجود داره و هر فردی میتونه یک رنگ رو متفاوت با فرد دیگه ببینه . پس رو این قضیه سخت نگیرید که چرا رنگ ساعت تو سایت زیرو واچ با ساعتی که ما الان میبینیم متفاوته (البته این تفاوت خیلی کمه صرفا گفتم که اطلاع داشته باشین )

خب تا نوشته ای دیگر خدانگهدار

Summary
توضیحی پیرامون عکس ساعت ها
Article Name
توضیحی پیرامون عکس ساعت ها
Description
چند نکته پیرامون عکس ساعت ها در فروشگاه اینترنتی زیرو واچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *