انتشار یا استفاده ؟

شاید مهم ترین ناراحتی امروزه کاربران از سایت ها این باشد که این حجم بالا از اطلاعات شخص که توسط سایت ها جمع اوری می شود در کجا استفاده می شود و ایا امکان انتشار ان و سو استفاده از ان وجود دارد یا نه ؟

در خرید های اینترنتی و روند های سفارش کالا اطلاعات مورد نیاز جهت ایجاد ارتباط بین کاربر و سایت توسط فضا های ذخیره سازی در سایت جمع آوری می شود . این اطلاعات بعضا تا مدت ها و سال ها در حافظه سایت باقی می ماند .

زیرو واچ از این اطلاعات برای تهیه فاکتورهای خرید و ارسال این فاکتورها به مشتریان استفاده میکند. اطلاعات دیگری هم که معمولا درپنل زیرو واچ خواست می شود مثل شماره تلفن ایمیل ها و… نیز جهت ایجاد فضای کاربری مشتریان و ارتباط مناسب جهت پشتیبانی و مشاوره و همچنین نظرسنجی و پیامک های امنیتی و اخبار زیرو واچ استفاده می شود .

البته شما کاربران تمامی این موارد را می توانید به صورت دستی در پنل کاربری زیرو واچ خود غیرفعال کنید .

امنیت شبکه

زیرو واچ در یک بستر قانونی در فضای مجازی و با امنیت بالا شروع به کار کرده است( شما می توانید در صفحه اصلی نمادهای اعتبار و امنیت را مشاهده کنید ).

ما نسبت به خطرات و سو استفاده از این اطلاعات اگاه هستیم و این ضمانت را به مشتریان می دهیم که جز در موارد ذکر شده در بالا اطلاعات شما استفاده دیگری نخواهد داشت .

جهت این ادعا سعی کرده ایم با حداقل ترین اطلاعات شخصی شما نسبت به ایجاد فضای کاربری و خرید ساعت اقدام کنیم. البته شما می توانید آن ها را به صورت کامل تکمیل کنید.

زیرو واچ به شما پیشنهاد میکند هنگام استفاده از سایت از نکات امنیتی غافل نشوید و رمز ها و اطلاعات امنیتی خود را با قدرت بالاتر انتخاب کنید. در همین راستا پسورد های با امنیت کمتر توسط سیستم مورد پذیرش قرار نمیگیرد. در صورتی که در این زمینه مشکلی داشتید می توانید در صفحه تماس با ما مشکل خود را اطلاع دهید .

در صورتی که دقیقا متوجه بررسی های صورت گرفته در حفظ اطلاعات را بررس کنید می توانید این صفحه را مطالعه کنید.