محصولات جدید ساعت اکسپونی فقط به فروشگاه حضوری اظافه شده است . برای مشاهده محصولات جدید ساعت دو زمانه exponi در تلگرام پیغام بگذارید ( آبان ۱۴۰۲ )
تخفیف!
تخفیف!
تومان 550,000
تخفیف!
تومان 550,000
تخفیف!
تومان 550,000

محصولات جدید جیشاک را در اینستاگرام زیروواچ دنبال کنیدکلیک کنید

ساعت اکسپونی

معرفی برند اکسپونی

ساعت های اکسپونی یک برند نام آشنا در زمینه ساعت های قابل استفاده در هنگام تمرین و ورزش هستند . این برند از ظاهری شگفت انگیز بهره می برد و در طرح های ساده تا LED  برای بانوان و آقایان طراحی شده است. ساعت اکسپونی به صورت همزمان قابلیت نمایش دو زمان مختلف را دارد که به صورت عقربه و دیجیتال قابل مشاهده است . 

اطلاعات بیشتر

digital watch

new 2023

ساعت کامپیوتری جیشاک اکسپونی

تومان ۶۹۰۰۰۰

۱۰% تخفیف

Shop now تحویل فوری

sport watch

new 2023

ساعت کامپیوتری جیشاک اکسپونی

تومان ۶۹۰۰۰۰

۱۰% تخفیف

Shop now تحویل فوری

exponi watch

new 2023

ساعت کامپیوتری جیشاک اکسپونی

تومان ۶۹۰۰۰۰

۱۰% تخفیف

Shop now تحویل فوری

توضیحات کوتاه

EXPONI

ساعت های اکسپونی یک برند نام آشنا در زمینه ساعت های قابل استفاده در هنگام تمرین و ورزش هستند . این برند از ظاهری شگفت انگیز بهره می برد و در طرح های ساده تا LED  برای بانوان و آقایان طراحی شده است. ساعت اکسپونی به صورت همزمان قابلیت نمایش دو زمان مختلف را دارد که به صورت عقربه و دیجیتال قابل مشاهده است . این ساعت ها دارای ATM3  هستند و در برابر شستن دست ها و شستن صورت و زندگی روزمره که با برخورد ساعت با آب همراه است نیاز به خاموش کردن یا خارج کردن ساعت ندارند . قاب های ساعت این برند از استیل و یا بند های پلاستیکی محکم وصاف ساخته شده . این ساعت ها دقت بالایی در نمایش ساعت دارند و همچنین به عنوان هدیه برای جوانان بسیار مناسب هستند .

شما می توانید تمام مدل های موجود طرح جیشاک این برند در ایران را در سایت زیرو واچ مشاهده کنید 

ویژگی های اکسپونی

نام تجاری

قابل استفاده 

سبک استفاده 

رنگ موجود 

موتور حرکت 

شکل صفحه 

نوع نمایش 

مواد استفاده 

مواد بند 

ویژگی ضد آب 

اندازه  صفحه 

اندازه بند

طول پوشیدنی

وزن ساعت 

اندازه محصول

 EXPONI

جوانان – بانوان – اقایان

ورزش در فضای باز 

سیاه ، آبی ، سبز ، قرمز 

کوارتز  + دیجیتال 

 گرد – دایره 

آنالوگ – دیجیتال جیشاک

باند لاستیکی – استیل

لاستیک فشرده 

ATM3   مقاومت در استفاده روز مره  – دست شستن – شستشو صورت 

۵٫۲۰ x 5.20 x 1.70 cm / 2.05 x 2.05 x 0.67 اینچ

۲۶٫۵۰ x 3.00 cm / 10.43 x 1.18 اینچ

۱۵٫۰۰ – ۲۳٫۰۰ سانتی متر / ۵٫۹۰ – ۹٫۰۵ اینچ

۰٫۰۶۰۰ کیلوگرم

(L x W x H): 26.50 x 5.20 x 1.70 cm / 10.43 x 2.05 x 0.67 ) اینچ

گارانتی اکسپونی

از شما برای پیوستن به یک خانواده بین المللی ساعت تشکر می شود .

شما میتوانید مطابق با شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنما مالک با ارائه ساعت و این کارت به هر یک از مراکز خدمات جهانی ساعت اکسپونی یا نمایندگی های مجاز نسبت به تعمیر ساعت مچی جیشاک اقدام کنید . مدت زمان محافظت رایگان برای تعمیر ساعت مچی شرکت  (EXPONI) یک سال است که از روزی که فاکتور ثبت شده است لحاظ می شود.

این ضمانت رایگان در این مدت ، متعلق به افراد تحت شرایط عادی استفاده کننده از ساعت  اکسپونی است که احتمالا به دلیل ساخت نامناسب بعضی مدل ها به احتمال کم می تواند ایجاد شود. و سایر استفاده های نادرست از ساعت مورد پذیرش نمی باشد 

شما میبایست شماره مدل ساعت های اکسپونی خریداری شده را در محل مربوطه درج نمایید

سری های مختلف اکسپونی

سری های ساعت اکسپونی

برند اکسپونی محصولات خود را در چند مدل دیجیتال طرح جیشاک تولید کرده .این مدل ها بر اساس امکاناتی که دارند به ۶ حالته ۱۰ حالته ۱۱ حالته و ۱۲ حالته تقسیم می شوند .

ویژگی های پایه این ساعت ها شامل آلارم – کورنوگراف -تایمر-تاریخ و تقویم-چراغ پس زمینه- می باشد که در مدل های مختلف ۱۲ حالته به صورت پیشرفته تر اعمال می شود .

آلارم اکسفونی :

در این حالت شما امکان تنظیم ساعت برای یک بار در روز  را دارید . امکان تمدید کردن آلارم ها نیز فراهم شده . صدای آلارم ها نیز نسبتا قابل قبول است و البته قابل افزایش در تنظیمات نسیت .در صورتی که صدای آلارم را غیر فعال نکنید تا یک دقیقه به طور مداوم آلارم ادامه پیدا خواهد کرد . شما با فشردن دکمه MODE می توانید به تنظیمات آلارم ورود پیدا کنید و با دکمه های سمت راست ساعت زمان آلارم را تنظیم کنید و سپس با فشردن کلید MODE زمان اصلی را مشاهده کنید .شما قادر خواهید بود زنگ و هشدار خود را به صورت ساعت – دقیقه و ثانیه تنظیم کنید . 

کورنوگراف:

کورنوگراف اکسپونی برای مدت ۲۳ ساعت و ۵۹ دقیقه و ۵۹ ثانیه فعال خواهد بود . شما با کلید MODE می توانید به بخش کورنوگراف ساعت دسترسی پیدا کنید و با  دو دکمه های سمت راست ساعت کورنوگراف را ری استارت و یا متوقف کنید در هر بار نیز می توانید با فشردن دکمه MODE می توانید به مشاهده زمان اصلی بپردازید و از حالت کورنوگراف خارج شوید 

۱۲ یا ۲۴ :

شما قادر خواهید بود همزمان زمان اصلی ساعت در قسمت دیجیتال جیشاک را به صورت ۰ تا ۲۴ یا به صورت ۰ تا ۱۲ مشاهده کنید . برای مشاهده این تغییر کافیست دکمه D ( بالا سمت راست ) را فشاردهید با این کار در صورتی که ساعت شما روی حالت ۰ تا ۲۴ تنظیم شده باشد به صورت ۰ تا ۱۲ نمایش داده می شود و یک عدد PM  یا AM  در کنار آن ظاهر خواهد شد 

تایمر:

شما قادر خواهید بود علاوه بر کورنوگراف از امکان تایمر هم استفاده کنید . تایمر دقیقا برعکس کورنوگراف است و از یک زمان دلخواه به صفر می رسد 

دو زمان دیجیتالی هم زمان 

در سری های ۱۲ حالته امکان تنظیم دو ساعت دیجیتال وجود دارد و شما می توانید به دو زمان و منطقه مختلف ساعت خود را تنظیم کنید 

آموزش استفاده از ساعت اکسپونی

 ساعت فقط برای استفاده روزانه است ،اکسپونی می تواند آب باران یا رطوبت باران را تحمل کند. 

 

 از پوشیدن در محیط جوجه کشی یا  محل هایی که امکان یخ زدن ساعت وجود دارد خودداری شود

 

 ساعت جیشاک می تواند لرز طبیعی  را تحمل کند اما شوک  و حرکت بسیار سریع به ساعت اسیب میزند.  هرگونه استفاده خشن یا شوک شدید ممکن است باعث آسیب شود. 

 

  ساعت اکسپونی را در جاهایی که دارای بنزین ، مواد شوینده ، محلول پاشش ، عامل آستین اتیون ، رنگ روغن و غیره می باشد نپوشید ، عمل شیمیایی آنها باعث می شود به حلقه آب بندی ، ویترین و سطح ساعت و بند ها آسیب برساند. 

 

  سطح ساعت را می توانید با پارچه نرم و آب تمیز بشویید ، از مواد شیمیایی استفاده نکنید.  

 

 بعضی از ساعتها دارای الگوی چاپ روی صفحه نمایش به صورت ابریشم هستند ، آنها را به زور شستشو نکنید.

 

  بند را خیلی محکم در اطراف مچ دست خود نکشید.به طوری که حداقل  انگشت شما  بتواند عبور کند

بند ساعت باید سفتی معقول داشته باشد.

 

 پوشش ساعت ممکن است تحت فشار سنگین ، طولانی مدت تا سایش دچار اسیب شود

 

 

 بند ساعت از رزین ساخته شده است ، بنابراین در صورت یافتن هر نوع پودر سفید روی بند ساعت ، آنها را با پارچه پاک کنید ،  پودر باعث صدمه ای به پوست و لباس شما نمی شود. بند ساعت ساخته شده با رزین ممکن است به مرور زمان پیر شود و حالت جوانی خود را ازدست بدهد .

 

در صورت عرق یا مرطوب شدن بند پاک شود.  در صورت خاکی شدن هر چه سریعتر خاک را پاک کرده یا با پارچه نرم تمیز کنید.

 

ساعت مچی از قطعات الکترونیکی دقیق ساخته شده است ، خودتان ساعت را باز نکنید.

اگر در داخل ویترین وجود دارد دود آب یا لکه ای وجود دارد ، از متخصص  تایید شده بخواهید که یکبار جدا سازی و تعمیر را انجام دهند.

همچنین اگر اسیب داخلی یا قطعات داخلی یا  آسیب ناشی از خوردگی داشت تعمیر ساعت را بر عهده متخصص بگذارید  

 

 دستورالعمل بهره برداری و سایر پرونده های پیوست شده  همراه ساعت را برای استفاده های لازم در آینده بعد از خرید ساعت اکسپونی بدست آورید.

 

توضیح دکمه ها در ساعت اکسپونی

 

توضیح دکمه ها

 

MODE:  با فشردن امکانات دیگر ساعت جیشاک نمایان می شود ( آلارم – کورنوگراف – تنظیم ساعت

BACKLIGHT : با فشردن صفحه نمایش روشن می شود.

 CCOM – START :  این دکمه در سمت راست قرار دارد و برای تنظیم کردن و سایر امکانات به کار می رود

RESET –  ALT1 : این دکمه در سمت راست قرار دارد و برای تنظیم کردن و سایر امکانات به کار می رود

 

 

تنظیمات مرحله اکسپونی جیشاک

تنظیم کردن ساعت عقربه ای 

 

برای تنظیم ساعت عقربه ای کافیست دکمه این قسمت را به عقب کشیده و بچرخانید تا زمان مورد نظر را خود را مشاهده کنید سپس به ارامی این قسمت را به داخل فشار داده و ثابت کنید 

 

 

تنظیم کردن ساعت دیجیتال جیشاک

 

دکمه MODE  رافشار دهید تا قسمت تنظیمات ساعت اصلی را نمایش دهید .

 

سپس دکمه ALT  یا  REST را فشار دهید تا حالت چشمک زدن و پرش در اعداد نمایش ساعت ایجاد شود .

 

سپس می توانید با دکمه START  ویا CCOM  مقدار آن عدد را افزایش دهید این کار را می توانید برای هر یک از گزینه های ساعت و دقیقه و ثانیه نیز انجام دهید.

 

برای پرش از حالت ساعت به دقیقه کافیست دوباره دکمه ALT1  یا RESET  را فشار دهید .

 

در ضمن هنگام افزایش اعداد ساعت اگر گزینه CCOM  یا START  را نگه دارید اعداد با سرعت بیشتری افزایش می یابند این کار برای تنظیم دقیقه ها بیشتر کاربرد دارد 

 

 

تنظیم کردن آلارم و زنگ ساعت

 

همانطور که می دانید باید با فشردن دکمه MODE  به حالت تنظیمات  آلارم و زنگ ساعت وارد شوید با توجه به امکانات ساعت شما ممکن است مجبور باشید چندین بار دکمه MODE  را فشار دهید تا این تنظیمات ظاهر شود .

 

بعد از مشاهده  کلمه AL  ( در یعضی مدل ها موجود است – مخفف ALARM  ) میتوانید با فشردن دکمه های START و RESET  زمان هشدار و زنگ ساعت را تنظیم کنید .

 

این تنظیمات مانند تنظیمات زمان ساعت دیجیتال می باشد . 

 

 

تنظیم کردن کورنوگراف 

 

با فشردن دکمه  MODE  صفحه کورنوگراف یا کورنومتر را مشاهده می کنید ( در بعضی مدل ها اکسپونی  با امکانات زیاد باید چندین بار دکمه  MODE  را فشار دهید تا بتوانید به تنظیمات برسید ) 

 

سپس شما در صفحه کورنوگراف با دکمه های سمت راست ساعت قادر خواهید بود کورنوگراف را آغاز کنید و یا آنرا متوقف سازید همچنین می توانید آن را برای مدتی ریست کنید 

 

این کورنوگراف برای مدت حدود ۲۴ ساعت قابل اجرا بوده و بعد از آن دوباره صفر می شود  

 

 

تنظیم کردن تقویم و تاریخ 

 

با توجه به مدل های مختلف برند اکسپونی شما می توانید از تاریخ معمولی روز شمار تا نمایش هفته ها و سال ها را داشته باشید .

 

برای این تنظیمات باید همان روند تنظیمات ساعت دیجیتال را ادامه دهید در ادامه تنظیمات شما معمولا در ابتدا با یک عدد از ۱ تا ۱۲ مواجه می شوید که عدد ماه است بعد از تایید عدد روز ها نمایش داده می شود که از ۱ تا ۳۱ است و سپس نیز ایام هفته که با حروف اختصاری انگلیسی نشان داده می شود( FR TU  و… )

 

 

استفاده از چراغ زمینه 

 

برای مشاهده ساعت دیجیتال اکسپونی در زمان هایی که هوا تاریک است و یا نور محیط زیاد است مجبور هستید از نور پس زمینه ساعت استفاده کنید.

 

برای این کار شما با فشردن دکمه LIGHT  ( دکمه بالا سمت چپ ) نور پس زمینه ساعت را به مدت سه ثانیه فعال کنید . این دکمه فقط دارای همین کاربرد بوده و در هر کجا باشید با یک فشار نور زمینه روشن خواهد شد 

 

 

خرید عمده ساعت

امکان خرید عمده در کنار خرید تک برای محصولات این برند وجود دارد. جهت مشاهده توضیحات لازم برای خرید عمده به این لینک مراجعه کنید ( خرید عمده ساعت )

محصولات جدید ساعت های دوزمانه اکسپونی و سایر برند های طرح جیشاک و… به فروشگاه در ابان ماه ۱۴۰۲ اظافه شد . برای مشاهده محصولات و ادرس مغازه در تلگرام پیغام بگذارید یا با ما در تماس باشید .