برای خرید عمده کلیک کنید

معرفی زیرو واچ

گروه تجاری ساعت زیرو واچ با بیش از ۱۰ سال سابقه موفق در بازار ساعت ایران در سال ۹۸ تصمیم گرفت که خدمات گسترده خود در زمینه عمده فروشی و تک فروشی ساعت را در تمام ایران گسترش دهد .

از این روتوانستیم با ارتباط گیری و کمک متخصصین دیجیتال مارکتنیگ و وب مستر ها در داخل و خارج از کشور اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نماییم . این فروشگاه اولین فروشگاه انلاین عمده ساعت در ایران خواهد بود .قابلیت فروش عمده در کنارفروش به مشتریانی که به صورت تک خرید میکنند این اطمینان را به همه مشتریان خواهد داد که از یک قیمت واقعی ساعت تهیه می کنند .نیاز به تعریف نیست کافی استدر بازار مرکزی ساعت مشهد در باره زیرو واچ بپرسید تا ببینید ما در این چند سال اخیر در مشهد مقدس به چه چیزی شهرت داریم .

ماموریت زیرو واچ

زیرو واچ اکنون با حمایت شما سرمایگذاران و خریداران عزیر به یکی از بزرگترین مراکز فروش ساعت در ایران تبدیل شده و ارسال عمده ساعت به تمام نقاط ایران مثل بازار ساعت تهران و مشهد و گرگان و یزد و سمنان و.. هدفی بود، که با کمک شما عزیزان حاصل شد.

اکنون زیرو واچ ماموریت دارد که در جهت حفظ راحتی و آرامش مردم عزیز ایران خدمات پشتیبانی خرید ساعت و مشاوره خرید ساعت و فروش ساعت و خدمات پس از فروش را تسهیل کند.

از این رو سایت زیرو واچ مهم ترین مرکز و پرچم دار این ماموریت است.همچنین ما تصمیم گرفتیم جهت سهولت شما عزیزان در اکثر صفحات مجازی حضور داشته باشیم ایمیل و سایر پیام رسان ها را می توانید در صفحه تماس با ما مشاهده کنید (  تماس با ما )

اهداف و ارزش ها

هیچ چیز برای زیرو واچبه اندازه ایجاد یک نام ماندگار و در نهایت توسعه و تکامل ساعت ایرانی غرورآفرین و ارزشمند نخواهد بود . این هدف بزرگ یک پایان نیست بلکه آغازیست پرشور و دیدنی برای زیرو واچ.

از این رو زیرو واچ در حال تکمیل پروژه های ساخت ساعت های مچی ایرانی در داخل ایران است و به زودی ما رابرای اولین بار در بازار رقابت با ساعت های جهانی خواهید دید. ما همیشه حرفمان را در عمل اثبات میکنیم .

زیرو واچ از اخلاق حرفه ای و صداقت شغلی حرف می زند و به آن پایبند است. نمود آن را می توان شفافیت در هزینه ها و قیمت ها و تخفیف ها دانست .

ما در معرفی زیرو واچ به همین میزان کفایت میکنیم. شما میتوانید با این لینک به  مشاهده صفحه فروشگاه خرید ساعت بپردازید